Üyelik indirimleri & Avantajlar

Üyelerimiz firmalarla yaptığımız anlaşmalar aracılığıyla indirim alabilmektedirler. Bunlar:

Günlük işlerde tercümanlık hizmeti

Dernek başkanımız günlük işleri görmenize tercüman olarak sizlere ücretli olarak yardımcı oluyor.

Sigorta

Konut sigortası size güven verir. Derneğimiz aracılığı ile derneğimiz üyelerine Türkiyenin en büyük 15 firmasından en iyi fiyatı sizler için almaktayız.

Linkteki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçiniz. Sizin iletişim bilgileriniz derneğimize üye olan firma yetkilisine gönderilecektir. Sizinle en kısa zamanda iletişime geçilecektir. Sigorta yetkilisi türkçe ve fince hizmet vermektedir.

Bizim aracılığımız ile diğer sigorta hizmetlerini alabilirsiniz:

  • Konut sigortası
  • Sağlık sigortası
  • Araç sigortası
  • Evcil hayvan sigortası
  • Kaza sigortası

Formu doldurarak iletişime geçin

Avukatlık hizmetleri

Kuşadası, Marmaris, Didim, İzmir, Çeşme, Bodrum, Akbük vb.

Bizim aracılığımızla linkteki formu doldurarak derneğimiz üyesi olan iki avukatımızdan danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Danışmanlık hizmeti ücretlidir. Avukatlarımız türkçe ve ingilizce bu hizmeti size sağlamaktadır. Gerektiğinde dernek başkanımızdan fince çeviri desteği alabilirsiniz. Avukatlarımızın ofisi Kuşadası merkezde bulunmaktadır.

Formu doldurarak iletişime geçin

Emlak alım-satım-kiralama

Emlak alım-satım-kiralama konularında üyelerimize ücretli olarak yardımcı olmaktayız. Bizimle iletişime geçiniz. Tel: +905308298695

İkamet izni başvurusu

İkamet izni başvurusu Nasıl Yapılır? Buradan öğrenebilirsiniz.

Elektrik serbest tüketici

ürkiyede elektrik tedarikçi firmaları serbest tüketiceler kendileri seçebilirler. Ama bunun için yani serbest tüketici olabilmek için yılda toplam en az 2400 kwh elektrik tüketiminiz olması gerekmektedir (2017 yılı için). Bir kere bu tüketim miktarına ulaşmanız serbest tüketici olabilmek için yeterlidir. Bundan sonraki tüketimlerinizin miktarının önemi yoktur. Farklı tedarikçiler farklı fiyat uygalamaktalar. Size en uygun olan tedarikçi firmayı bu siteden karşılaştırarak bulabilirsiniz.  https://encazip.com/enerji/serbest-tuketici

Tedarikçi firmanızı bulduktan sonra başvuru yapıp bu firma ile anlaşma yapmanız gerekmektedir. Bunun için görevli evinize gelip bu anlaşmayı size imazalatacaktır. Konu hakkında daha fazla bilgi.

 Havaalanı transferi

Havaalanı transferlerinde üyelerimize yardımcı olmaktayız.

Yurtdışından telefon getirmek

Yurtdışı telefon satın alıp Türkiye’de kullanmak, sağladığı fiyat avantajı nedeniyle bir çoğumuzun sıklıkla yaptığı bir şeydi. Özellikle iPhone, Samsung ve diğer pahalı modellerde Türkiye satış fiyatlarının yurtdışı telefon fiyatlarına göre abartılı yüksek olması vatandaşları buna iten başlıca sebepler arasında.

Daha fazla bilgi.

Dağ yürüyüşü & Bisiklet sporu

Kuşadası ve çevresinde dağ yürüyüşü ve bisiklet sporları için mükemmel bir yerdir. Onun için Facebook grubumuz bulunmaktadır. https://egefinder.com/cep-telefonu-yurtdisindan/

Diş bakımı

Adnan Menderes Üniversitesi Diş kliniği üyelerimiz için Kuşadasında kaliteli hizmet vermektedir.

Kuşadası Golf

Kuşadasında golfün zevkini yaşayın.